JAKÉ TO JE, KDYŽ SI PŘEDSTAVÍTE

JAK...

...se ráno probouzíte vedle milované osoby ve vaší dokonalé ložnici?

HLEDÁTE NĚKOHO, KDO VÁM POMŮŽE:

Vytvořit stylové a přesto příjemné místo, kde budete chtít žít i po letech?

Dobře navržený interiér je místo, které vypráví svůj příběh. Mluví k vám a vy ho vnímáte všemi smysly. Stáváte se součástí toho, co vidíte. Vůní, kterou cítíte. Povrchy, jichž se dotýkáte či zvuky, které slyšíte. Ráda bych vám ukázala, jakou řečí může promlouvat ten váš.

Styl interiéru vybíráme pro váš projekt vždy společně, aby finální výsledek splnil všechna vaše přání

a očekávání. Zde zapomeňte na trendy a přemýšlejte o věcech, které vám jsou blízké a pocitově příjemné. Vůbec nevadí, že vytvoříme něco, co se nevejde do oficiální "stylové škatulky". 

Navrhnout funkční a praktický interiér,

který může být i zdravý?

Ve svých projektech neřeším jen estetickou stránku a první wow efekt. Důležitá je pro mně funkčnost celku. Můžeme spolu řešit vše od stavby a technologických "vychytávek" až po dekorace. 

Také dobře vím, že prostředí, ve které žijeme, ovlivňuje naše chování, pocity a také zdraví. Chtěli byste být doma více spolu? Nebo potřebujete produktivnější zaměstnance? Se vším vám může pomoci promyšlené řešení vašeho interiéru.

Někoho, kdo vám ušetří spoustu času, starostí a můžete mu důvěřovat?

Jak dobře se vám bude plánovat váš domov, pokud budete spolupracovat s někým, kdo pochopí vaše potřeby a poslouchá představy a přání? Já vím, že empatie a schopností vcítit se do vašeho myšlení a představ napříč generacemi, by měly být hlavními vlastnostmi dobrého designéra.

Vážíte si svého času? Nechte starosti s realizací na mně. Vy se raději věnujte věcem, které jsou pro vás důležité. Ať je to rodina, cestování, business nebo se už dlouho chystáte na kurz čínštiny. Vše vám bude dávat větší smysl, než panika a stres uprostřed stavby.

Chcete si být jistí správností své investice a těšit se na výsledek?

Ať již stavíte svůj vysněný dům nebo jste se rozhodli pro rekonstrukci, nejedná se o malou investici. Proto vše naplánujeme a zorganizujeme tak, abyste se již nemuseli přizpůsobovat chybám při plánování nebo výběru špatného vybavení. Za víc než 11 let praxe dobře vím, které materiály použít a kde co pořídit. Udělám maximum pro to, aby vám při zařizování zbyly jen ty příjemné starosti a mohli jste se těšit až se nastěhujete do nového.

Jen za průběh realizace vám ušetříme:

1500

UJETÝCH KILOMETRŮ

336

HODIN ČASU

8

STAROSTÍ

160

TELEFONÁTŮ

*průměr při řěšení realizace kompletní rekonstrukce či novostavby

© 2020 by BRUNETTI DESIGN sro