Můj příběh

Zde by mělo být něco, co bude nahrazovat texty dole. Zatím jsem tu nechala popis z původního webu, pokud byste z něj chtěla čerpat nějaké informace, ale není to podmínkou.


Pod bílými bloky budou rolovatelné fotky z dalších realizací jako na záložce HOME - do nich bych vytvořila nějaké krátké titulky jako na home
Katka

ČÁBELKOVÁ

Architekt - designér

.Po studiu zaměřeném na stavebnictví jsem propadla interiérům. Tvořím je pro své klienty již od roku 2007 a mám za sebou mnoho zajímavých projektů z řad interiérů pro bydlení i komerčních prostor. Abych svým klientům mohla nabízet skutečně prvotřídní služby, neustále si zvyšuji kvalifikaci a pracuji na svém odborném vzdělání, jako například studium na Akademii bydlení.

A jak pracuji?

Na začátku každého projektu stojí konkrétní člověk a jeho individuální potřeby. Snažím se na tyto potřeby reagovat, předvídat jejich možný vývoj do budoucna a výsledek tomu maximálně přizpůsobit. Tvořím interiér od konceptu až po realizaci tak, aby mohl klientovi sloužit celý život. Nepodléhám aktuálním trendům, důležitá je pro mně elegance a funkčnost celku. Ráda kombinuji staré a nové, používám přírodní materiály, důraz kladu na neotřelé doplňky, jednoduchost a kvalitu.
Hana

VLÁČNÁ

Asistentka - designéra

Celý život mě fascinuje nekonečná škála možností řešení interiéru, a proto jsem se rozhodla absolvovat diplomové studium interiérového designu a od té doby se tomuto krásnému oboru věnuji profesionálně.

Mé motto: "Každý jsme jiný, a stejně tak přistupujme i k našim interiérům"