Kdo jsem?

 Jsem Katka Čábelková.

Interiérová architektka a designérka. 

Mou srdcovou záležitostí jsou bytové interiéry, ale mám ráda i různorodost komerčních prostor.
Fascinují mě nekonečné možnosti přetvářet nudné a špatně využité zóny v místa, která se rozzáří, a ve kterých bude pulsovat život. Nenabízím zajíce v pytli. Nabízím svou invenci a originalitu okořeněnou schopností vcítit se do vašeho myšlení a představ napříč generacemi. Um podložený mnoha realizacemi, které si můžete prohlédnout zde.

Čaruji, ale netvořím jen iluze. Kouzlím interiéry a místa pro lidi jako jste vy.

Nemám stroj času, a proto dopředu avizuji, že práce nebude hotová ze dne na den. Svůj čas ale ráda investuji právě do vašeho projektu. Umím to a baví mě to. Vy svůj čas zase věnujte tomu, co baví vás.
Jednám férově. Žádná navýšení rozpočtu, pseudonáklady a "nečekané" výdaje.
Vždy dělám maximum pro to, abych vaši představu zhmotnila a zároveň jí dala smysl, estetickou hodnotu a taky šmrnc.

Svou práci mám moc ráda. Zkusíme to spolu?

Čaruji, ale netvořím jen iluze

Jak budeme pracovat?

Společně projdeme celým procesem od návrhu až po hotový interiér tak, aby na vás zbyla z této tvrdé práce jen ta příjemná starost - TĚŠIT SE, AŽ BUDE HOTOVO. 

Vybereme styl, který vám bude sedět. Zde zapomeňte na trendy a přemýšlejte o věcech, které vám jsou blízké a pocitově příjemné. Vůbec nevadí, že vytvoříme něco, co se nevejde do oficiální "stylové škatulky". 

 Důležité je, že jste to VY. 

Velkou pozornost při navrhování věnuji tomu, aby interiér hlavně fungoval. Budeme se tedy věnovat návrhu správných dispozic a funkčnímu řešení. Aby vznikl kvalitní návrh, musí být souhra funkce a krásy. Projekt řeším v rámci zadaného rozpočtu, takže ho nemusíte mít uložený na pozdější časy, ale jdeme realizovat.

Realizace - stavba - rekonstrukce

Slova, která u většiny lidí vyvolávají paniku. Není divu, každý, kdo alespoň jednou, někdy něco předělával, to zná. Chaos, kdy nemáte čas na nic jiného. Jezdíte od obchodu k obchodu, vybíráte, vyzvedáváte, dovážíte, čekáte na řemeslníky, kteří nepřišli. A když náhodou seberete odvahu a vkročíte na stavbu, všichni pracanti ideálně najednou a teď hned od vás potřebují životně důležitá rozhodnutí, u kterých ani netušíte, na co se vlastně ptají.

I takto může vypadat vaše realizace, ale proč? Jde to i mnohem lépe. Představte si, že nemusíte nic řešit, máte běžný denní režim nebo dokonce můžete jet na dovolenou. Chcete zařizovat bez starostí? 

Spolupráce se mnou vám ušetří mnoho času, najezděných kilometrů, peněz a hlavně stresu. 

Kouzlím interiéry a místa pro lidi jako jste vy

Kdy začít?

...teď už nejspíš víte, že do toho půjdeme, ale jak začít? ... Ideální je přijít dříve, než stojíte namísto v bytě na staveništi a zoufale řešíte co dál. Ale nebojte - i tohle zvládneme.
Obecně však platí:
Čím dříve začneme, tím lépe. Ideálně už tehdy, kdy alespoň tušíte, co a jak. Společně zjistíme, co potřebujete a co by se dalo vylepšit. Vězte, že i když to tak nevypadá, vždy je co vylepšovat.
A mnohem lepší je nejdřív bourat na papíře než ve skutečnosti!

Jak začít?

Interiér vnímám jako intimní prostor každého z nás, ať už mi vyprávíte o svém soukromí nebo firemním know how. Považuji za důležité, abychom si "sedli" i po lidské stránce. Proto bych Vás ráda poznala osobně. 

Prozraďte mi něco o sobě a na oplátku si s vámi ráda domluvím první konzultaci ZDARMA

Miluji podpatky a to, co dělám